Пам’ятка абітурієнта БДМУ

Про це важливо знати і пам’ятати

Дорогий друже!

Ти став на складний шлях навчання, і, щоб цей шлях був більш зрозумілим і менш тернистим, ми і склали цей путівник. Отже, щоб стати студентом Буковинського державного медичного університету, пам’ятай!

ЗАРАХУВАННЯ

Зарахування до БДМУ, як і до будь-якого іншого ВНЗ України проводиться на підставі оригіналів документів про освіту (атестату та сертифікату ЗНО). Тому ти повинен визначитися із ВНЗ і спеціальністю, де ти мрієш навчатися, і надати оригінали документів до цього закладу. Не тримай оригінали документів удома – інакше вони так і залишаться в тебе. Повір, у минулі роки багато абітурієнтів втратили свій шанс вступити до бажаного вишу, навіть посідаючи прохідні місця в рейтингах, тільки через те, що вони вчасно не надали оригінали документів до приймальної комісії.

РЕЙТИНГОВА ПОЗИЦІЯ

Регулярно стеж за своїм місцем в рейтингу – воно постійно змінюватиметься, як в кращу, так і в гіршу для тебе сторони. Найкраще стежити за своєю позицією на сайті нашого вузу vstup.bsmu.edu.ua, оскільки дані рейтинги оновлюються в режимі реального часу. Не лякайся – ти можеш опинитися за прохідною межею в рейтингу, але пам’ятай, що й інші абітурієнти, як і ти, подали документи в кілька ВНЗ і на кілька спеціальностей, тому шанси вступити залишаються завжди.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СУПРОВІД І ПІДТРИМКА

Приєднайся до нашої груп ВКонтактах та FaceBook де ти знайдеш однодумців, отримаєш найсвіжішу інформацію щодо вступу та відповіді на свої запитання.
Канал оперативої інформації для абітурієнтів БДМУ у Telegram та Twitter

НАВЧАННЯ ЗА КОНТРАКТОМ. УГОДА. ЗАРАХУВАННЯ

Якщо ти вступаєш на навчання за контрактом, то підставою для зарахування, крім проходження за рейтингом та надання оригіналів документів, є укладання угоди та оплата після публікації наказу про зарахування, як мінімум, за 1 семестр навчання. Угоду можна буде скласти з 10 серпня 2016 року за адресою приймальної комісії. Якщо тобі ще не виповнилося 18 років, хтось із батьків мусить укласти угоду за тебе.
Зарахування всіх абітурієнтів на умовах контрактного навчання, які виконали умови для вступу, відбудеться 12 серпня на конкурсній основі.

ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ ТА ПРОЖИВАННЯ В ГУРТОЖИТКУ

Реквізити для оплати за навчання та проживання в гуртожитку розміщені на нашому сайті. Оплатити необхідно після 12 серпня.

ГУРТОЖИТКИ ТА АЛЬТЕРНАТИВА

Поселення в гуртожитки буде відбуватися в адміністративному корпусі університету (пл. Театральна, 2) з 16 серпня.
Інформація щодо поселення та проживання в гуртожитку, альтернативні варіанти житла

Щасти тобі!