Новини вступної кампанії 2018 року

Новини вступної кампанії-2018

Студенти БДМУ отримають подвійні дипломи

06.07.18
У 2017-2018 навчальному році вперше в Україні реалізована спільна навчальна програма, яка дозволила студентам отримати подвійний диплом за спеціальністю «Медсестринство» на першому бакалаврському рівні вищої освіти, а саме диплом бакалавра Буковинського державного медичного університету та диплом бакалавра Collegium Masoviense - Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu (Польща).

У 2017 році Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» та «Collegium Masoviense – Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu» (Вища школа наук про здоров’я) м. Жирардув, Республіка Польща уклали угоду про науково-педагогічну співпрацю, відповідно до якої виші є партнерами в програмі видачі подвійних дипломів випускникам за спеціальністю «Медсестринство» (освітній ступінь – бакалавр).

Випускники медичних коледжів, які виявили бажання здобути освітній ступінь бакалавра за спеціальністю «Медсестринство» та успішно склали вступне фахове випробування з основ медсестринства в БДМУ укладали угоди на навчання по програмі подвійного диплому. Програма виконувалася в рамках академічної мобільності – 1 (осінній) семестр на базі БДМУ та 2 (весняний) семестр на базі Collegium Masoviense - Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu. За результатами виконання навчального плану і програми, після складання ліцензійного іспиту «Крок Б. Сестринська справа» та практично-орієнтованого випускного іспиту студенти отримали дипломи бакалавра спеціальності «Медсестринство» Буковинського державного медичного університету. Окремо студенти складають практичний іспит з медсестринства та захищають дипломні роботи в польському виші. Навчання в Польщі має свої особливості. Так, студенти навчаються разом зі своїми колегами польською мовою. Більша частина лекцій відбувається в on-line режимі, завершується лекційний курс обов’язковим складанням тестів.

Під час навчання бажаючі могли працевлаштуватися в клініках на посадах медичного опікуна та отримувати кошти.

Отримання подвійного диплому за спеціальністю «Медсестринство» надає можливість працевлаштування як в Україні, так і в країнах Євросоюзу.

Джерело - Сайт Університету www.bsmu.edu.ua