Фармація (молодший спеціаліст)

Рейтинговий список, оригінали документів, зарахування


Фармація (молодший спеціаліст, після 9-го класу), 1-й курс
станом на: 17-07-2018 16:40:06

Обсяг прийому:

60 осіб, контракт
Форма навчання - денна
Вартість навчання - 16 500 грн.

ВСТУПНИКИ, ЗАЯВИ ЯКИХ НАДІЙШЛИ ДО ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ БДМУ

№ з/п Прізвіще, ім'я та по-батькові Конкурсний бал Оригінали документів
1   Ткачук Ніколєта Миколаївна 17
2   Настас Інна Миколаївна 16.3
3   Ватаманюк Наталія Ігорівна 16.1
4   Гуцану Сніжана Василівна 16.1
5   Владіян Маргаріта Василівна 16
6   Юрійчук Юлія Віталіївніа 16
7   Боднарашек Ангеліна Петрівна 15.8
8   Ганчук Марія Іванівна 15.8
9   Гурдіш Ганна Георгіївна 15.8
10   Дяченко Софія Олексіївна 15.8
11   Захарюк Лія Петрівна 15.8
12   Фесенко Аліна Ігорівна 15.8
13   Гнеп Оксана Степанівна 15.5
14   Блащук Юлія Іванівна 15.2
15   Мельник Віта Олександрівна 15.2
16   Хавруняк Віталій Максимович 15.1
17   Ізвак Ангеліна Юріївна 15
18   Істратій Емма Ростиславівна 15
19   Кукурудзяк Кристіна Ігорівна 15
20   Юрах Христина Іванівна 14.9
21   Касапчук Аліна Олександрівна 14.8
22   Данко Діана Михайлівна 14.7
23   Москалюк Аліна-Кароліна Аурелівна 14.7
24   Сокирко Наталія Андріївна 14.7
25   Сорока Марія Григорівна 14.7
26   Куцак Марія Іванівна 14.6
27   Беркович Юліана Штефанівна 14.5
28   Міклеску Данієль Віталійович 14.5
29   Молофій Софія Романівна 14.5
30   Остафійчук Лілія Петрівна 14.5
31   Сухацька Валерія Валеріївна 14.5
32   Бугай Яна Дмитрівна 14.3
33   Ткачук Інна Антонівна 14.3
34   Шодринга Катерина Георгіївна 14.3
35   Бамбуляк Анна-Марія Сергіївна 14.2
36   Зайцева Дарія Вікторівна 14.2
37   Романюк Іван Віталійович 14.2
38   Фрунза Ольга Георгіївна 14.2
39   Яцько Микола Миколайович 14.2
40   Гринович Олена Олександрівна 14.1
41   Дімітрюк Аделіна Михайлівна 14.1
42   Волошенюк Валерія Валеріївна 14
43   Гордій Катерина Віталіївна 14
44   Завада Павло Володимировия 13.9
45   Яреміїк Ангеліна Василівна 13.9
46   Оларь Марія-Евеліна Митрівна 13.8
47   Федоращак Маріанна Антонівна 13.3
48   Балан Ангеліна Миколаївна 13.2
49   Будинчук Марина Євгенівна 12.9
50   Кітар Даниел Геннадійович 12.5
51   Клюсовська Софія Іванівна 12.3
52   Бурлака Ангеліна Василівна 12.2
53   Бутова Карина Олександрівна 12.2
54   Карімова Ельміра Ельманівна 12.1
55   Горюк Наталія Ігорівна 11.5
56   Вікнянська Сусанна Вікорівна 10.9 Відмова або не склав іспит
57   Флора Марія Іванівна 10.8 Відмова або не склав іспит
58   Нікіфорян Каріна Модестівна 10.5 Відмова або не склав іспит
59   Оліградська Ангеліна Любомирівна 10.5 Відмова або не склав іспит
60   Бойко Вікторія Володимирівна 10.1 Відмова або не склав іспит
61   Клакова Антоніна Вікторівна 9.8 Відмова або не склав іспит
62   Доненфельд Яна Михайлівна 9.7 Відмова або не склав іспит
63   Тома Анастасія Василівна 9.7 Відмова або не склав іспит
64   Бунтило Кароліна Віталіївна 9.6 Відмова або не склав іспит
65   Тимків Соломія Вікторівна 9.4 Відмова або не склав іспит
66   Дрищук Ірина Яківна 8.7 Відмова або не склав іспит
67   Шенгера Каріна Юріївна 8.7 Відмова або не склав іспит
68   Федік Діна Василівна 8.3 Відмова або не склав іспит
69   Сушинська Дарина Василівна 7.1 Відмова або не склав іспит