Списки і порядок поселення

Хто має жити і як поселитись


ДО УВАГИ ПЕРШОКУРСНИКІВ!

Урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти медичних факультетів №1 і №2 зі спеціальності «Медицина» відбудуться в палаці «Академічний» (вул. Шіллера, 11) 31 серпня 2017 року об 11 годині.
Урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти медичного факультету № 4 зі спеціальностей, «Медсестринство», «Технології медичної діагностики та лікування», а також стоматологічного, фармацевтичного факультетів та коледжу БДМУ зі спеціальностей «Фармація», «Медсестринство» відбудуться в палаці «Академічний» (вул. Шіллера, 11) 31 серпня 2017 року о 14 годині.

Запрошуємо студентів, їх батьків та співробітників університету.
Форма одежі першокурсників – білий халат і шапочка.

Вартість (в гривнах) проживання в гуртожитках БДМУ за місяць (2017 р.)

380

Гуртожиток №1

380

Гуртожиток №2

380

Гуртожиток №3

440

Гуртожиток №6

Порядок поселення у гуртожитки студентів зарахованих на навчання у 2017 році

Ваш КРОК-3

Ваші дії

З ордером, направленням на практику та паспортом прибути у гуртожиток, до якого поселені. Пред’явити ордер та надати направлення на практику зав. гуртожитком.

Пояснення

Отримання ключів від кімнати зазначеної в ордері та направлені на практику. З’ясування всіх технічних питань щодо облаштування та проведення оздоблювальних робіт у кімнаті /кімната надається для проживання на весь термін навчання/.

Адреса

Гуртожиток № 1 – вул.Заньковецької, 11 Гуртожиток № 2 – вул.Чорноморська, 15А Гуртожиток № 3 – вул.Чорноморська, 13 Гуртожиток № 6 – вул. І. Богун, 10-12

Ваш КРОК-4

Ваші дії

Разом з іншими мешканцями кімнати провести ремонт та облаштування кімнати, у якій будете проживати.

Пояснення

Відповідно до положення про студентські гуртожитки БДМУ мешканці гуртожитків самостійно облаштовують житлові кімнати та залучаються до проведення у них оздоблювальних робіт

Адреса

Гуртожиток № 1 – вул.Заньковецької, 11 Гуртожиток № 2 – вул.Чорноморська, 15А Гуртожиток № 3 – вул.Чорноморська, 13 Гуртожиток № 6 – вул. І. Богун, 10-12

Ваш КРОК-5

Ваші дії

Завчасно знятися з реєстрації по місцю попереднього проживання /виписатися/

Пояснення

Відмітка у паспорті та наявність талонів про зняття з реєстрації по місцю попереднього проживання є однією з основних вимог поселення у гуртожиток.

Адреса

Паспортний стіл по місцю основного проживання

Ваш КРОК-6

Ваші дії

Провести оплату за проживання до дня фактичного поселення у гуртожиток

Пояснення

Оплата проводиться не менше ніж за один семестр (1-й семестр – 5 міс, 2-й семестр – 7 міс). (розрахунковий рахунок та інші реквізити університету для проведення оплати за проживання).

Адреса

Оплату можна здійснити у будь-якому відділенні будь-якого банку

Ваш КРОК-7

Ваші дії

Пройти медогляд та отримати довідку /довідка дійсна впродовж трьох днів /

Пояснення

Згідно санітарних норм студенти поселяються у гуртожиток при наявності довідки про відсутність паразитарних захворювань шкіри та волосистої частини голови, клінічних ознак гострих інфекційних захворювань, а також контактів з інфекційними хворими

Адреса

вул. Білоусова, 20 (гуртожиток № 4 – медпункт БДМУ), або лікувальний заклад по місцю проживання

Ваш КРОК-8

Ваші дії

В період з 28.08. по 31.08.2017 року з ордером, квитанцією оплати за проживання, довідкою медогляду та паспортом звернутися до завідувача гуртожитку для фактичного поселення

Пояснення

Проходження інструктажів, ознайомлення з правилами внутрішнього розпорядку, отримання постільної білизни тощо.

Адреса

Гуртожиток зазначений в ордері

Ваш КРОК-9

Ваші дії

В період з 28.08. по 10.09.2017 року зареєструвати місце проживання (прописатися). /З ордером, паспортом, виписними талонами звернутися до паспортистів університету/.

Пояснення

Відповідно до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» громадяни України зобов’язані впродовж десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання (прописатися).

Адреса

вул.Чорноморська, 15А (Гуртожиток № 2 – паспортний відділ БДМУ)

Список абітурієнтів (студентів), які потребують гуртожитка: