Прийом оригіналів документів
Дорогі друзі – майбутні студенти та студентки
Буковинського державного медичного університету!

Для навчання в БДМУ Вам необхідно зробити декілька важливих кроків. Першим  із них є подача оригіналів документів у Приймальну комісію Університету. Без цього визначального кроку Ви не зможете приступити до навчання та опанувати омріяну професію.

Найбільш певний варіант – це особисто приїхати до нас та подати необхідні документи. Але у зв’язку з епідемічною ситуацією та нестабільною роботою залізничного та автотранспорту Приймальна комісія може розглянути Ваші документи, надіслані поштою.

Враховуючи термін подачі документів – до 18 години 31 серпня 2020 року – ми радимо Вам скористатись послугами «Нової пошти», або «Укрпошти».
Документи, надіслані пізніше, розглядатися не будуть!

Для успішної подачі документів Вам необхідно зробити наступне:
1

Роздрукуйте Заяву на ім’я ректора на одному аркуші паперу з двох сторін зі свого електронного кабінету вступника (https://ez.osvitavsim.org.ua/), де Ви подавали заяви до закладів освіти, і зробіть наступні дії:

вкажіть іноземну мову, яку Ви вивчали і бажаєте вивчати в Університеті;
вкажіть потребу у гуртожитку;
підпишіть
заяву.

2

До необхідних документів долучіть оригінал Сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО) та роздруковану Інформаційну картку з сайту (https://zno.testportal.com.ua/info/login).

3

Долучіть оригінали Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та додатку до нього.

4

Долучіть копії Паспорта (ID-картки) та Довідки про реєстрацію місця проживання особи (додається до паспорта у вигляді ID-картки).

5

Долучіть копію Довідки про присвоєння Реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду).

6

Долучіть 4 кольорових фото (розмір 3×4 см, обличчя повинне займати 70-80% вертикального розміру знімка, на звороті кожного фото напишіть своє прізвище).

7

Долучіть копію військового квитка, або приписного свідоцтва (лише для військовозобов’язаних)

8

Складіть Опис з переліком документів (приклад надається), що надсилаються та підпишіть його. Один екземпляр долучіть до документів, інший залиште у себе.

Зверніться у найближче відділення
У відділенні «Нової пошти» виберіть тип доставки «Відділення – Адреса».
У відділенні «Укрпошти» виберіть доставку «Кур’єрська доставка -до дверей».

Надсилати документи необхідно на адресу:

58001, м. Чернівці, вулиця О. Богомольця 2, Теоретичний корпус БДМУ, Приймальна комісія, Глубоченко Володимиру Григоровичу. Тел. +380916115579

ОПЛАТУ ЗДІЙСНЮЄ ВІДПРАВНИК

Після відправки документів працівником пошти Вам буде надано чек з вказаним  трек-номером (tracking number) посилки. Надішліть, будь ласка, фото (оригінал чека зберігайте у себе) цього чека на електронну адресу Приймальної комісії (pk2020@bsmu.edu.ua) із зазначенням прізвища та ім’я абітурієнта в ТЕМІ листа для подальшого контролю пересування відправлення.

Завантажити інструкцію та шаблон

Бажаємо здійснити свою мрію та стати студентами Буковинського державного медичного університету! Будемо раді бачити Вас!
Copyright © 2010-2021, Bukovinian State Medical University.
Розробка та супровід: відділ технічних засобів навчання