Абітурієнту

Новини вступної кампанії - 2020. Готується оновлена інформація

ВАШІ МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!

У 2020 році при вступі на навчання на основі повної загальної середньої освіти для здобуття ступеня на магістра медичного або фармацевтичного спрямувань, бакалавра та молодшого бакалавра прийматимуть сертифікати ЗНО 4-х років: 2017-го (крім іноземних мов), 2018-го, 2019-го та 2020-го з усіх предметів. Вступник зможе подати сертифікати в будь-якій комбінації (можна подати в одному пакеті один сертифікат 2017 року, один 2018-го та 2019 років, або ж усі одного року).


Реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів починатиметься 1 серпня, а прийом заяв та документів – 13 серпня. Закінчується подання заяв о 18:00 22 серпня– для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО, та о 18:00 16 серпня– для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів.

Для вступу на низку спеціальностей встановлені порогові бали. Як і торік, 150 балів ЗНО з другого та третього конкурсних предметів треба мати для вступу на спеціальності «Медицина» та «Стоматологія». На 2020 рік збережено практику встановлення мінімальної кількості балів для вступу на спеціальності з особливо високим рівнем суспільної  відповідальності. Йдеться, зокрема про спеціальність «Фармація, промислова фармація». Щоб подати заяву, вступник повинен мати конкурсний бал не менше 130.

У 2020 році зберігається фіксований перелік конкурсних предметів (ЗНО) для вступу на навчання для здобуття ступеня на магістра медичного або фармацевтичного спрямувань на основі повної загальної середньої освіти, зокрема на бюджетних конкурсних пропозиціях другим конкурсним предметом є Біологія або Хімія (на вибір вступника), третім – Фізика або Математика (на вибір вступника). Крім того, перелік конкурсних предметів при вступі на небюджетні конкурсні пропозиції для здобуття ступеня магістра за спеціальностями галузі знань «Охорона здоров’я» також обираються закладом вищої освіти 4 предметів (Біологія, Хімія, Фізика, Математика)

Вступникам на бакалаврат на основі молодшого спеціаліста потрібно буде обов’язково подавати сертифікат ЗНО з української мови та літератури.

2020 року також планується розширено перелік спеціальностей, на які потрібно буде складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови за технологією ЗНО на магістратуру, зокрема це стосується спеціальності «Медсестринство». Єдиний іспит відбудеться 1 липня. Прийом заяв та документів для таких вступників почнеться 5 серпня і триватиме до 22 серпня.

Для всіх інших вступників у магістратуру терміни подачі документів, складання іспитів та інших вступних процедур визначаються правилами прийому вишів.

Важливою новацію є те, що подача електронних заяв тепер буде доступною не тільки для вступників на базі 11-ти класів, але й для вступників у магістратуру після бакалаврату. Окрім того, можливість подачі документів через е-кабінети буде у вступників, які мають право на пільги.


Докладніше дізнатися про Умови прийому на 2020 рік можна за посиланням.

Ознайомитися з Правилами прийому на навчання до ВДНЗ України Буковинський державний медичний університету можна за посиланням.

Copyright © 2010-2021, Bukovinian State Medical University.
Розробка та супровід: відділ технічних засобів навчання