Розпочався прийом до фахового коледжу

Відповідно до Правил прийому сьогодні розпочався прийом заяв та документів від вступників на здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової середньої освіти.

«Абітурієнти мають можливість подавати документи до свого електронного кабінету. Якщо у абітурієнтів виникають певні труднощі з подачею документів чи зі створенням свого електронного кабінету, то у консультаційному центрі приймальної комісії БДМУ вам допоможуть. Даний центр працює як і Приймальна комісія за адресою вулиця Богомольця, 2 щодня (окрім вихідних) з 8:30 до 17:00,» – зазначив секретар приймальної комісії БДМУ Володимир Глубоченко.

Запрошуємо на навчання до Фахового коледжу Буковинського державного медичного університету!

У нас:

• Якісна освіта, навчання під керівництвом висококваліфікованих викладачів.
  • Сучасні освітні технології, практичне спрямування процесу навчання.
  • Комфортні умови освітнього процесу та проживання.
  • Цікаве та насичене студентське життя.

Місто Чернівці є найбезпечнішим регіоном на сьогодні. У кожному навчальному корпусі є укриття, які відповідають всім вимогам!

Найактуальніші професії сьогодення:

• Медсестринство ( на базі 9 кл. та 11 класів);
  • Фармація, промислова фармація (на базі 9 кл. та 11 класів);
  • Стоматологія ( на базі 11 класів).

Цікаво? Заповни форму – і ми все розповімо!

Приймальна комісія БДМУ