Про вступ з документами про базову та повну загальну середню освіту, які містять помилки

До Міністерства освіти і науки України надходять окремі звернення від вступників на навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти, які виявили помилки у власному документі про базову або повну загальну середню освіту.

З метою врегулювання питання вступу таких осіб Міністерство освіти і науки України інформує, що вступникам, які не можуть зареєструвати особистий електронний кабінет у зв’язку з вказаними нижче помилками необхідно звернутись до сервісу підтримки електронних кабінетів вступників (забезпечується технічним адміністратором ЄДЕБО ДП «Інфоресурс») шляхом надсилання на електронну пошту (vstup@inforesurs.gov.ua) відповідного електронного листа:

• «П3.3.1 Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності в даті народження, вказаними в документі про освіту та сертифікаті НМТ (ЗНО). Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до порядку в Інструкції ЕК у разі помилки П3.3.1» – листа з темою: «Помилка при реєстрації П3.3.1»;
  • «П3.3.2 Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності в ПІБ, вказаними в документі про освіту та сертифікаті НМТ (ЗНО). Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до порядку, визначеному в Інструкції ЕК у разі помилки П3.3.2» – листа з темою: «Помилка при реєстрації П3.3.2»;

До листа додати: сканкопії (фото) свідоцтва/атестата про ПЗСО (з ПІБ, серією, номером, датою видачі), скрін даних НМТ (ЗНО) (з ПІБ, номером, піном, роком видачі), паспорта (з ПІБ, серією, номером, датою видачі, терміном дії (для ID-паспорта)), скріншоти з помилкою.

Джерело – лист МОН України № 1/7139-22 від 29.06.2022