Вступна кампанія у БДМУ триває

Як інформує приймальна комісія університету триває активна подача заяв абітурієнтів на навчання у Буковинському державному медичному  університеті. Всі рейтинги в режимі онлайн можна переглянути за покликанням на Інформаційному центрі абітурієнта БДМУ.

Також вже є списки рекомендованих вступників до зарахування на навчання в коледжі університету для здобуття освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» на основі базової середньої освіти.

–  Наразі до БДМУ подано майже 2 тисячі заяв. Найбільше охочих навчатися на спеціальностях «Медицина», «Стоматологія» та «Фармація, промислова, фармація». Популярністю серед вступників користується також спеціальність «Медична психологія», на яку цього року вдвічі збільшили кількість місць державного замовлення. Станом на сьогодні найбільший конкурс на спеціальність «Стоматологія», інформує Володимир Глубоченко, секретар приймальної комісії БДМУ.

Зауважимо, що комісія працює у навчальному корпусі по вул. Богомольця, 2, і якщо у вас виникають труднощі з поданням заяви чи завантаженням документів до електронного кабінету, представники приймальної комісії з радістю вам допоможуть.