День Відкритих Дверей – 2024, березень

День відкритих дверей БДМУ
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

3 березня в БДМУ пройшов День відкритих дверей. Оргкомітет втілив нашу візію у сучасному, практичному, повчальному та пізнавальному форматі, який вже другий рік поспіль пропонує лише наш університет.

Батьки мали унікальну можливість отримати вичерпні відповіді на питання щодо умов вступу від відповідального секретаря приймальної комісії, а також зустрітися та поспілкуватися з ректором, проректорами та деканами. Майбутні абітурієнти активно залучалися до практичних занять на різноманітних станціях, де вони могли випробувати свої навички у проведенні різних процедур, від вимірювання артеріального тиску до серцево-легеневої реанімації.

Після такого насиченого дня абітурієнти отримали можливість обдумати та виставити свої пріоритети стосовно майбутньої спеціальності. А географія учасників заходу вражає – майбутні абітурієнти прибули з різних куточків України: від Харкова та Полтави до Одеси та Закарпаття. Загалом були представники з 14 областей.

Буковинський державний медичний університет запрошує всіх бажаючих навчатися у найкращому закладі вищої освіти. Найяскравіші моменти Дня відкритих дверей ви можете переглянути за посиланням на наш Google Диск.

Долучайтеся до нашої медичної родини – разом ми створюємо майбутнє медицини!

 

Адреса приймальної комісії

Буковинський державний медичний університет

ВСТУП-2023.
Приймальна комісія

Copyright © 2010-2024, Bukovinian State Medical University.
Розробка та супровід: відділ технічних засобів навчання