Menu

6. Коли почнеться прийом документів для вступу на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) і до якого числа можна буде подати заяву?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання:

  • реєстрація електронних кабінетів, завантаження необхідних документів починається 1 липня;
  • медичні огляди та інші доконкурсні процедури, якщо це викликано      особливими умовами конкурсного відбору, проводяться до 9 липня;
  • прийом заяв та документів починається 10 липня (крім вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів ЗВО), а закінчується о 18-й годині 16 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів; о 18-й годині 22 липня – для осіб, які вступають на основі сертифікатів ЗНО або творчих конкурсів, складених з 01 по 10 (12) липня;
  • творчі  конкурси проводяться в кілька сесій з 1 до 10 липня (12 липня для спеціальності 025 «Музичне мистецтво») включно (для вступників на місця державного та регіонального замовлень за графіком, що попередньо погоджений МОН https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2019/tvorchi-konkursi).  З 11 до 22 липня можуть проводитись додаткові сесії творчих конкурсів для вступників на контракт.
  • вступні іспити проводяться з 17 до 22 липня включно;
  • співбесіди проводяться з 17 до 19 липня включно.

У ці ж строки проводиться вступ на перший курс на основі повної загальної середньої освіти за іншими (крім денної) формами навчання за державним або регіональним замовленням, а також за рахунок цільових пільгових державних кредитів.

Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб визначаються Правилами прийому ЗВО. Водночас прийом документів починається не раніше 10 липня, тривалість прийому документів становить не більш як 30 днів, зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір.

Copyright © 2019 Bukovinian State Medical University.
Розробка та супровід: Навчальний відділ, сектор моніторингу якості освіти та ІАЗ
За сприяння О. Мельничука