Рейтингові списки / Стоматологія / Небюджетна пропозиція

УВАГА!

Ви подали або подаєте заяву на вступ на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю Стоматологія на небюджетну конкурсну пропозицію в Буковинському державному медичному університеті, ліцензійний обсяг набору за якою становить 5 місць.

Водночас інформуємо, що якщо Ви складали національний мультипредметний тест, то у Вас є можливість подати заяву зі цією ж спеціальністю (Стоматологія) на відкриту конкурсну пропозицію, яка передбачає можливість здобувати ступінь магістра за кошти державного бюджету (державне замовлення) або за кошти фізичних або юридичних осіб (контракт). Зверніть увагу, що ліцензійний обсяг на цій конкурсній пропозиції становить 70 місць, з них 7 – за державним замовленням, 63 – на контрактних умовах. Подання заяви на цю конкурсну пропозицію істотно підвищить Ваші шанси на зарахування на навчання і не вимагає скасування поданої заяви на небюджетну конкурсну пропозицію.

Пропонуємо Вам подати заяву на відкриту конкурсну пропозицію Стоматологія (магістр, 1 курс на основі повної загальної середньої освіти) Буковинського державного медичного університету.

Дякуємо за вибір нашого університету!

Адреса приймальної комісії

Буковинський державний медичний університет

ВСТУП-2023.
Приймальна комісія

Copyright © 2010-2023, Bukovinian State Medical University.
Розробка та супровід: відділ технічних засобів навчання