14. Як мені подати заяву на вступ до ЗВО на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти?

Вступники на молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти подають заяви в електронній формі (крім окремих ситуацій – див. відповідь на запитання 15).

Для подачі е-заяв потрібно заповнити електронну форму в режимі онлайн на сайті  https://vstup.edbo.gov.ua/ (ця можливість буде відкрита з 1 липня 2021 р.). За підсумками цього буде створено особистий електронний кабінет вступника. Через нього 14 липня 2021 р. буде відкрито можливість подання заяв у виші. Більше інформації дивіться у запитанні 2.