Ми у ТОП20 закладів вищої освіти України

Рейтинг Webometrics є найбільшим академічним рейтингом вищих навчальних закладів. З 2004 року кожні шість місяців лабораторія Cybermetrics (Іспанської національної дослідницької Ради, CSIC) публікує рейтинг на основі незалежних, об’єктивних, відкритих даних присутності в Інтернеті і впливу для забезпечення надійної, багатовимірної, оновлюваної інформації про продуктивність університетів з усього світу.

Рейтинг орієнтований на оцінку присутності університету в Інтернеті, рівень впливу публікацій університету на світовий науковий прогрес, наповненість та «популярність» веб-ресурсів вищого навчального закладу, довіру Інтернет-користувачів до них.

За підсумками першого півріччя 2019 року Буковинський державний медичний університет посідає 17 місце серед всіх закладів вищої освіти України та 2 серед медичних.

Ми у ТОП20 закладів вищої освіти України