Якщо не набрав 150 балів по ЗНО

Шановні вступники! Якщо Ви не набрали 150 балів по ЗНО з другого та третього конкурсного предмета і не можете вступити на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Медицина» та «Стоматологія» у цьому році – не засмучуйтеся!

Цього року Ви можете вступити на навчання до фахового коледжу БДМУ для здобуття ступеня «молодший бакалавр» за спеціальностями «Медсестринство» (термін навчання – 3 роки) та «Стоматологія» (термін навчання – 2 роки).

По завершенню навчання за цими спеціальностями Вам буде присвоєна кваліфікація «сестра медична» (спеціальність «Медсетринство») або «зубний технік» (спеціальність «Стоматологія»). І, саме головне, Ви отримаєте можливість вступати на 2 курс для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Медицина» або «Стоматологія».

Перелік предметів сертифікату ЗНО для вступу на спеціальність «Медсестринство»:

• 1-ий предмет – Українська мова та література (не менше 100 балів);
  • 2-ий предмет – Біологія або Математика або Історія України (не менше 100 балів);

Перелік предметів сертифікату ЗНО для вступу на спеціальність «Стоматологія»:

• 1-ий предмет – Українська мова та література (не менше 105 балів);
  • 2-ий предмет – Біологія або Хімія або Математика або Фізика або Історія України або Іноземна мова (не менше 150 балів).
Copyright © 2010-2020, Bukovinian State Medical University.
Розробка та супровід: відділ технічних засобів навчання