БДМУ – в п’ятірці кращих закладів вищої освіти західного регіону України

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2019 року.

Консолідований рейтинг у 2019 році охоплює 240 закладів вищої освіти, а також містить 7 підрейтингів: «Кращі класичні університети України», «Кращі приватні виші», «Кращі київські виші», «Кращі виші регіонів України», «Кращі педагогічні виші», «Кращі медичні університети України», а також «Кращі навчальні заклади областей України».

За результатами «Консолідованого рейтингу» закладів вищої освіти України у 2019 році Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» посів 22 місце серед усіх вишів України та потрапив до п‘ятірки найкращих закладів вищої освіти Західного регіону.

Матеріал підготовлено на підставі офіційно оприлюдненого рейтингу інтернет ресурсу Освіта.ua (режим електронного доступу: http://osvita.ua/vnz/rating/25716/)

БДМУ – в п’ятірці кращих закладів вищої освіти західного регіону України