РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2020: СТАРТ 3 ЛЮТОГО

Сьогодні розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

В Україні очікують понад 346 тисяч учасників тестування, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти: це і випускники шкіл, і учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.

Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО проводиться з 11 навчальних предметів.

Детальна інформація за посиланням – http://testportal.gov.ua/reyestratsiya-na-zno-start-3-lyutogo/?fbclid=IwAR2xyzIYPaI1lTpKUWqy1-Prqbs6H4S0O8JMdKDpm-CjnpO9SsHdVWGmor8