БДМУ увійшов до двадцяти найкращих з 240 університетів України

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2020 року.

Рейтинг охоплює результати 241 закладу вищої освіти, а також містить 7 підрейтингів, у т.ч. «Кращі виші регіонів України», «Кращі медичні університети України», «Кращі заклади вищої освіти областей України» тощо.

За результатами «Консолідованого рейтингу» закладів вищої освіти України у 2020 році Буковинський державний медичний університет посів 17 місце серед усіх вишів України. Слід відзначити, що у порівняні із минулорічним рейтингом БДМУ істотно покращив свої позиції – на 5 місць.

У підрейтингу «Кращі виші регіонів України» БДМУ потрапив до п‘ятірки найкращих закладів вищої освіти Західного регіону.

У підрейтингу рейтингу «Кращі медичні навчальні заклади України» наш університет посів 6 місце.
В якості вихідних даних для складання Консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України, використані рейтинги університетів: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти

Copyright © 2010-2020, Bukovinian State Medical University.
Розробка та супровід: відділ технічних засобів навчання