Новий фантомний клас відкрито в БДМУ

З метою удосконалення підготовки майбутніх лікарів-стоматологів на базі навчально-тренінгового центру симуляційної медицини БДМУ створено новий сучасний стоматологічний фантомний клас. Він обладнаний на 14 робочих місць лікаря, оснащених високоякісними комлектуючими відомих світових фірм: електричним мікромотором МС2 («Bien-Air», Швейцарія), мікромоторним наконечниками («Bien-Air», Швейцарія), турбінним наконечником («Bien-Air», Швейцарія), фотополімерною лампою («Mectron», Італія), системою чистої води,  стоматологічним світильником («Faro», Італія), ергономічним стільцем («Astra Mobili Metallici», Італія) та монітором. Фантоми голови із моделями щелеп німецької фірми «Frasaco» дозволяють надати їм будь-якого положення в просторі.

Більше інформації за посиланням – “Новий фантомний клас відкрито у БДМУ”

Університет у Facebook