Вступникам бажано перевірити свої дані в ЄДЕБО

Цьогорічним вступникам до закладів вищої освіти бажано завчасно перевірити правильність своїх даних в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) з даними у документі про повну загальну середню освіту та сертифікаті ЗНО.

Розбіжності в даних абітурієнта в Єдиній державній електронній базі з питань освіти із зазначеними документами (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, стать, громадянство тощо) ускладнять створення електронного кабінету вступника у якому абітурієнти подаватимуть заяви про вступ.

Перевірити відсутність технічних помилок та розбіжностей у документах, що потрібні для вступу можна за допомогою онлайн реєстру документів про освіту.

У Реєстрі міститься інформація про документи, що виготовлені з 2000 року, крім інформації про випускників військових закладів вищої освіти та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

Для виправлення розбіжностей у свідоцтві про здобуття повної загальної середньої освіти вступнику необхідно звернутись до школи, якою видано документ. Під час вступної кампанії вступники також можуть звернутись до технічного адміністратора ЄДЕБО.

Для виправлення розбіжностей в сертифікаті ЗНО необхідно звернутись до регіонального центру оцінювання якості освіти у якому вступник реєструвався на зовнішнє незалежне оцінювання.

онлайн перевірка документів