Шановні абітурієнти та їх батьки!

Запрошуємо Вас до Буковинського державного медичного університету на День відкритих дверей, який відбудеться у неділю, 15 грудня 2019 року,  о 12.00 год за адресою:

м.Чернівці, вул. Богомольця, 2

Учні 9, 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, випускники медичних коледжів матимуть нагоду ознайомитися з:

1. Умовами та правилами прийому до Буковинського державного медичного університету у 2020 році, спеціальностями, за якими проводиться підготовка в університеті.
  2. Активним функціонуванням підготовчих курсів для абітурієнтів, впровадженням ІТ-технологій, популярних серед старшокласників  сайтів «Інформаційний центр абітурієнта БДМУ» та«Центр підготовки абітурієнта БДМУ».
  3. Поспілкуватися з представниками адміністрації, деканами факультетів, директором коледжу БДМУ, представниками студентського самоврядування та почути відповіді на питання, що Вас цікавлять.
  4. Актуальними порадами, як психологічно адаптуватися до ЗНО і не втратити свій шанс під час вступної кампанії 2020 року.
  5. Мистецькими номерами учасників народного аматорського ансамблю пісні і танцю „Трембіта” БДМУ.
  6. Здійснити екскурсію в сучасний симуляційний центр, історико-медичний музей та кафедрами БДМУ.
  7. Іншою корисною для Вас інформацією про вступну кампанію 2020 року.
Не втратьте унікальну можливість ознайомитися з одним із кращих
вищих медичних навчальних закладів Західного регіону України.

Буковинський державний медичний університет чекає на Вас!

Університет у Facebook