19. Чи встановлюється цього року мінімальний прохідний бал на якісь спеціальності?

Кожен заклад вищої освіти може у своїх Правилах прийому встановлювати мінімальний прохідний бал на ту чи іншу конкурсну пропозицію.

Однак для всіх вступників, що вступають для здобуття ступеня бакалавра (магістра на базі ПЗСО) встановлено мінімальне значення конкурсного бала для допуску до конкурсного відбору на бюджетні місця – він має становити не менше 125 балів.

Для всіх вступників на спеціальності 221 “Стоматологія”, 222 “Медицина” та 228 “Педіатрія” Умовами прийому 2021 року встановлено мінімальний бал 150 з другого та третього конкурсних предметів (за винятком вступників з конкурсним балом більше 175,000 балів).

Також для:

• вступників на спеціальності галузей знань 08 “Право”, 28 “Публічне управління”, 29 “Міжнародні відносини” на основі повної загальної середньої освіти встановлено мінімальний КОНКУРСНИЙ БАЛ 140;
  • вступників у магістратуру спеціальності 226 “Фармація, промислова фармація” встановлено мінімальний КОНКУРСНИЙ БАЛ 130.