Menu

20. Які мої дії щодо вступу до закладу вищої освіти, якщо я:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Інвалід війни Такі вступники можуть вступати до закладів вищої освіти за результатами співбесіди. Документи в такому випадку подаються у паперовому вигляді.
Маю інвалідність і неспроможний відвідувати навчальний заклад Такі вступники можуть вступати до закладів вищої освіти за результатами співбесіди. Документи в такому випадку подаються у паперовому вигляді.
Отримав відмову в реєстрації для участі в ЗНО через неможливість створення особливих умов Такі вступники можуть вступати до закладів вищої освіти за результатами іспитів 2019 року та/або результатами ЗНО 2017, 2018 років (у будь-яких комбінаціях за їх вибором). Документи в такому випадку подаються у паперовому вигляді.
Не зміг скласти ЗНО через наявність захворювання або патологічного стану Такі вступники можуть вступати до закладів вищої освіти за результатами вступних іспитів 2019 року та/або результатами ЗНО 2017, 2018 років (у будь-яких комбінаціях за їх вибором), якщо не складали зовнішнє незалежне оцінювання з відповідних предметів у 2019 році Документи в такому випадку подаються у паперовому вигляді.
Дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування Такі вступники можуть вступати до закладів вищої освіти за результатами вступних іспитів 2019 року та/або зовнішнього незалежного оцінювання 2018-2019 років з англійської, французької, німецької, іспанської мов та 2017 – 2019 років з інших предметів (у будь-яких комбінаціях за їх вибором). Документи в такому випадку подаються у паперовому вигляді.
Учасник бойових дій Такі вступники можуть вступати до закладів вищої освіти за результатами вступних іспитів 2019 року та/або зовнішнього незалежного оцінювання 2018-2019 років з англійської, французької, німецької, іспанської мов та 2017 – 2019 років з інших предметів (у будь-яких комбінаціях за їх вибором). Документи в такому випадку подаються у паперовому вигляді.
Звільнений з військової служби Вступники, що є звільненими з військової служби (зокрема, є демобілізованими) починаючи з 01 грудня 2018 року включно, можуть вступати до ЗВО за результатами вступних іспитів та/або зовнішнього незалежного оцінювання (результати вступних іспитів зараховуються з предметів, з яких вступник не складав зовнішнє незалежне оцінювання). Документи в такому випадку подаються у паперовому вигляді.
«Чорнобилець» Пільга (право на вступ за результатами співбесіди) залежить від категорії осіб, до якої Вас віднесено.
Проживаю в тимчасово окупованому Криму, Севастополі або на непідконтрольній території Донбасу, виїхав після 01 січня 2018 року. Вступники, що проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї після 01 січня 2019 року, можуть вступати до уповноважених ЗВО (наказ МОН від 24 травня 2016 року № 560) за результатами вступних іспитів (з урахуванням особливостей проходження державної підсумкової атестації в освітніх центрах «Крим-Україна» або без такого врахування для осіб, які отримали документ про повну загальну середню освіту) та/або зовнішнього незалежного оцінювання (у будь-яких комбінаціях за їх вибором);
Вступники, місцем проживання яких є територія проведення АТО, територія населених пунктів на лінії зіткнення або які переселилися з неї після 01 січня 2019 року, можуть вступати до ЗВО на території Луганської і Донецької областей та переміщених закладів вищої освіти (наказ МОН від 21 червня 2016 року № 697) за результатами вступних іспитів та/або зовнішнього незалежного оцінювання (у будь-яких комбінаціях за їх вибором).
Здобув повну загальну середню освіту за кордоном Такі вступники можуть вступати до закладів вищої освіти за результатами вступних іспитів та/або зовнішнього незалежного оцінювання (результати вступних іспитів зараховуються з предметів, з яких вступник не складав зовнішнє незалежне оцінювання).
Увага! Якщо такі вступники хочуть брати участь у конкурсі на зайняття бюджетних місць, то зможуть це зробити лише в разі вступу за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.
Copyright © 2019 Bukovinian State Medical University.
Розробка та супровід: Навчальний відділ, сектор моніторингу якості освіти та ІАЗ
За сприяння О. Мельничука