БДМУ гостинно запрошує на навчання

День відкритих дверей БДМУ
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

У лекційній залі теоретичного корпусу БДМУ на вул. Богомольця, 2 15 грудня традиційно відбувся День відкритих дверей, на який завітали понад 200 абітурієнтів та їх батьків з різних областей України. 

Усі присутні мали змогу переглянути фрагменти відеофільму «Буковинському державному медичному університету – 75 років», ознайомившись зі славною історією, сьогоденням і пріоритетними векторами розвитку медичного університету Буковини. З вітальним словом від ректорату до майбутніх студентів, їх батьків та всіх присутніх звернувся доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який розповів про основні досягнення БДМУ та перспективи, що відкриваються перед студентами навчального закладу.

Про умови та правила прийому до університету у 2020 році, відмінну від попередніх років систему визначення результатів абітурієнта, про галузь знань «Охорона здоров’я» і спеціальності, за якими проводиться підготовка у навчальному закладі розповів доцент Володимир Глубоченко, відповідальний секретар приймальної комісії, декан медичного факультету №2.

Для кращої адаптації та підготовки абітурієнтів до складання зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році та навчання у БДМУ впроваджено ІТ-технології, підготовчі курси для громадян України, створені та активно функціонують сайти “Інформаційний центр абітурієнта БДМУ” та “Центр підготовки абітурієнта БДМУ”. Про діяльність сайтів та багато іншої корисної для вступників інформації розповів професор Роман Булик, відповідальний за профорієнтаційну роботу.

БДМУ володіє потужними сучасними навчальними базами, серед яких провідне місце займає навчально-тренінговий центр симуляційної медицини нашого університету, де студенти із великим захопленням пізнають і відпрацьовують практичні навички з різних дисциплін на найсучаснішому обладнанні, тренажерах і манекенах – поінформував присутніх директор Центру к.мед.н. Віталій Смандич.

З факультетами та спеціальностями, за якими ведеться підготовка в університеті ознайомили присутніх доцент Микола Гінгуляк, заступник декана медичного факультету №1, доцент Сергій Сажин, заступник декана медичного факультету №4, професор Вячеслав Білоокий, декан стоматологічного факультету, доцент Надія Паліброда, декан фармацевтичного факультету. Про навчання студентів за спеціальностями «Сестринська справа» та «Фармація» у коледжі БДМУ, де проводиться набір на базі 9 класів розповіла директор коледжу доцент Тамара Грачова. Багатогранне життя студентів у стінах університету окреслив Уляна Тимків, голова Студентської Ради вишу, студентка VI курсу медичного факультету №1.

У теплій та дружній атмосфері для абітурієнтів, їх батьків та гостей дарували свої музичні номери учасники мистецьких студій Палацу «Академічний»:  Ольга Івасюк, студентка VI курсу медичного факультету №2, переможниця багатьох Міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів та Юрій Сидоряк,  студент IІІ курсу медичного факультету №2, переможець мистецьких конкурсів.

На завершення усі присутні мали змогу отримати вичерпні відповіді на питання щодо вступу до БДМУ у 2020 році, здійснити екскурсію у навчально-тренінговий центр симуляційної медицини, відвідати кафедри та наукову бібліотеку БДМУ. Загалом проведений захід викликав неабияку зацікавленість у молоді, стимулював їх бажання отримати більше інформації про графік роботи підготовчих курсів БДМУ, проведення вебінарів для абітурієнтів, особливості рейтингування електронних заяв, вагові коефіцієнти конкурсних предметів тощо.

День відкритих дверей вселяє надію, що присутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів та медичних коледжів успішно пройдуть етапи вступної кампанії 2020 року і поповнять ряди студентства у нашому славному медичному закладі.

 

Copyright © 2010-2020, Bukovinian State Medical University.
Розробка та супровід: відділ технічних засобів навчання
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
НЕ ВТРАТЬ СВІЙ ШАНС

22 серпня 18:00

Завершення прийому документів від вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 класів).

Спеціальності:
“Медсестринство”
“Фармація, промислова фармація”